Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
The Drug KingRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5