Series
Ratings
62
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.0
Suburra: Blood on Rome Season 1Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Black Lightning Season 1Rated ★ 1.5
The MechanismRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
LegionRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.5