Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.5
Free SoloRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
No BearsRated ★ 3.5
DogManRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 3.5