Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 3.5