Movies
Ratings
604
Good NewsRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
BaoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Happy GilmoreRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
About FamilyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0