Movies
Ratings
523
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Hot BloodedRated ★ 2.5
In Her PlaceRated ★ 4.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.5
CopycatRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.5- Mountain Queen: The Summits of Lhakpa SherpaRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Blue Sun PalaceRated ★ 3.5
Fish BoneRated ★ 4.0
Do I Know You From Somewhere?Rated ★ 3.5