Series
Ratings
136
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
At the MomentRated ★ 3.5
Caught in the Web: The Murders Behind Zona DivasRated ★ 2.0
Worst Ex EverRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0