Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Lorna's SilenceRated ★ 0.5
The Kid with a BikeRated ★ 0.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The Professor and the MadmanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0