Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
KOKUHORated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.5
Red Mask KF94Rated ★ 2.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
3670Rated ★ 3.0
Touching the Skin of EerinessRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.5