Titles you rated
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5