Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5- The Future of TongueRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
Evil DeadRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.5