Series
Ratings
118
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5