Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Kagero-zaRated ★ 5.0
ZigeunerweisenRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
Taipei StoryRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0