Series
Ratings
30
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 2.0
Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
Ugly DeliciousRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0