Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
PlutoRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0