Movies
Ratings
587
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
Haute CuisineRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0