Titles you rated
Black SwanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0