Titles you rated
Friday the 13thRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
13Rated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
BronsonRated ★ 3.0- City of FathersRated ★ 1.5
TradeRated ★ 4.0