Movies
Ratings
139
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0