Movies
Ratings
632
Troll FactoryRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 4.5
The TableRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
SolaceRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5