Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
MaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
GreenlandRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0