Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Silo Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
DisenchantmentRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0