Titles you rated
The Blind SideRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0