Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0