Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
City of GodRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5