Movies
Ratings
603
Better DaysRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5- See You TomorrowRated ★ 4.5
New RecordRated ★ 5.0- AmbubaggingRated ★ 3.5
Missing YoonRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 2.0- Proud MaryRated ★ 3.0
- UmbrellaRated ★ 4.0
Gyeong-ah’s DaughterRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Granny Poetry ClubRated ★ 5.0- 여형사Rated ★ 3.0
- Good girlRated ★ 4.5
A Tiger in WinterRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Moon YoungRated ★ 3.0- The Winter of the Year was WarmRated ★ 2.5
Bitch on the BeachRated ★ 2.0