Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5- VictoriousRated ★ 3.5
- VictoriousRated ★ 3.5
VictoriousRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.5
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0