Movies
Ratings
51
The Terror LiveRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5