Titles you rated
Still LifeRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
The Seventh SealRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 5.0
Once a ThiefRated ★ 4.0- Talking ArchitectRated ★ 3.0
BabeRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
GORated ★ 2.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 3.0
Samurai FictionRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 4.0