Movies
Ratings
580
MinionsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
30 Days of NightRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
CasperRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 0.5