Series
Ratings
38
Dear My FriendsRated ★ 4.5
MemoryRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5