Series
Ratings
23
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.0- We Are PreCureRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 5.0