Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
InsideRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Kill RoomRated ★ 4.5
The Price of EverythingRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5