Movies
Ratings
239
Love UntangledRated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0