Titles you rated
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Last SummerRated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
ClickbaitRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- 어디로 튈지 몰라Rated ★ 3.0
직장인들Rated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0- 진짜 괜찮은 사람Rated ★ 2.5
- 한일로맨스 혼전연애Rated ★ 3.0
Ryosangata Riko: Mou Hitori no Puramo Joshi no Jinsei Kumitate KiRated ★ 3.0