Movies
Ratings
92
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 4.5
Brave CitizenRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0