Series
Ratings
151
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0- Super RookieRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- Living Among the RichRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5