Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
VacationRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.5
UsRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
KlausRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
On the Basis of SexRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0