Series
Ratings
25
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5