Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 3.5
PushRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5