Series
Ratings
15
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.5
A Man on the InsideRated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Veronica MarsRated ★ 3.5
Veronica MarsRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5