Series
Ratings
16
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0