Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
My Favorite MemberRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
ManiacRated ★ 4.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
Shichinin no HishoRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 0.5
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 5.0- Nijiiro KaruteRated ★ 5.0
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0