Movies
Ratings
210
Notting HillRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
GiftedRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 3.0