Series
Ratings
43
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 1.5
Gintama': EnchousenRated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
My Husband's WomanRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 5.0