Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5