Movies
Ratings
260
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 3.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5