Movies
Ratings
58
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.0
I Have To Buy New ShoesRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 1.0
DerangedRated ★ 2.0
QuickRated ★ 1.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
...ingRated ★ 4.0