Titles you rated
ChernobylRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
WATCHERRated ★ 4.0
Money FlowerRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.5
ReLIFERated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.5