Titles you rated
EquilibriumRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0